Často kladené dotazy

Poslední dobou začíná být v naší návštěvní knize docela rušno a jelikož nezanedbatelná část redakce nemá přístup na internet a nemohou odpovídat na vaše dotazy, které zůstávají nezodpovězeny, poněvadž náš neoficiální tiskový mluvčí Augustus nemůže odpovídat na dotazy, které očividně nejsou adresovány jemu, rozhodli jsme se pro napsání tohoto článku, který by měl odpovídat na dotazy, jež jsou pokládány znovu a znovu, nebo na ty, jež považujeme za důležité zodpovědět. Pusťme se tedy do toho.

Proč nevycházíte na LEVEL CD/DVD?

Naše aktualizace mívá rozbalená i přes tři megabajty, kdežto na LEVEL CD je potřeba vlézt se do dvou. Nehledě na to, že se nám nelíbí velice laxní přístup ze strany LEVELu, kdy vám nikdo nezaručí, že vyjdete, byť můžete být kvalitní sebevíc. Kdysi na to doplácel třeba Click. Jednoduše řečeno, mají v tom bordel. My radši pošleme náš časopis do GameStaru, kde se k takovým jako jsme my chovají mnohem vstřícněji. Nehledě na to, že na GameStar CD/DVD už také vzniká (snad i díky nám) velice silná magová komunita. Proto své magy posílejte také na GameStar.

SerialBurn

V GB prolétl dotaz, na který jsme nestihli dostatečně rychle zodpovědět a teď už je někde na dalších stránkách, kam chodí málo kdo. Otázka zněla: Jak může být něco takového jako SerialBurn legální. Je to jednoduché, všechny produkty nabízené v SerialBurnu byly buď odvysílány v televizi (seriály), ze které jsou nagrabovány a jsou tedy volně šiřitelé (za předpokladu, že nám platíte pouze média je tedy vše naprosto legální a vy nám přeci platíte pouze CD a DVD nosiče, že?), nebo je na ně ovalena takzvaná volná licence, což znamená že se v nezměněné formě mohou šířit zcela volně dále, což je případ herních videí.

Další aktualizace

Poslední dobou se někteří stále ptají, kdy vyjde další číslo. Náš časopis vychází pravidelně každý první pátek v měsíci (aktualizace probíhá většinou od 18 do 20 hodin). Zapište si ti za uši!

Seriál HRY

Vcelku rozporuplné reakce sklidil náš seriál HRY, který vycházel od 15 do 19 aktualizace a je zařazen do rubriky Směs v sekci Plus. Sešlo se nám mnoho připomínek, které různě komentovaly názory zveřejněné v tomto článku. Vesměs se jednalo o připomínky typu: Jaktože jste tam neuvedli tohle? A proč tam zmiňujete toto? ... Problém je v tom, že jsme patrně nedostatečně zdůraznili zaměření seriálu, který byl určen pro hráče, které se začínají rozkoukávat v novém prostředí a chtěli by absolvovat základní průpravu. Nejedná se tedy o herní kroniku, naopak, historie žánrů byla vždy jen zlomkem článků a je možné, že v některých detailech se s autorovým názorem rozcházíte. Pokud si myslíte, že váš názor je více reprezentativní, než zveřejněný text, můžete napsat krátkou reakci, kterou v další aktualizaci uveřejníme pod článkem jako update. Domluveno?

Jste normální?

Ne.

Dotazy, které si často klademe my

Nicka: Je krteček hlodavec?
Šotek: Určitě jo. Dyž má někdo předkus jak veverka je to u mě hlodavec i dyby neuměl hlodat.
Krteček: Můžu se k tomu taky vyjádřit?
Lord Abak: Co tady dělá ten prašivej externista? A proč nesalutuje před nadřízeným?
Krteček: Já jen myslel, že to přece není vůbec důležitý. Hlavní je, že pro vás píšu, ne?
Augustus: Ano, bohužel.
 
Augustus: Vypadám jako Gordon Freeman?
Šotek: Ne! Knírek, bradka, brejličky a sestřih na Abaka (vojenská guma) z nikoho ještě akčního hrdinu nedělaj. Ale dyž to přeženeš se zdravou stravou, tak máš dost slušnej Prdity gun. Eslti tě to potěší.
Augustus: Nenapadlo nikoho z Vás, že se nepodobám já jemu, ale on mě?
Mat: Vzhledem k tomu, že se sobě vůbec nepodobáte tak ne.
Nicka: Mně připadáš hezčí.
Lord Abak: Jak tě tohle napadlo?! Vždyť nejseš černej! (myšleno tam někde uvnitř kápě – pozn. Nicky)
Mat: Abaku, ty jsi asi myslel Morgana Freemana, že?
 
Lord Abak: Co to znamená „latentní“?
Pat: Ehm…eee…Proč se ptáš zrovna mně?
Nicka: Nemusíš se urážet, náš lorde. Nikdo tím nechtěl říct, že bys byl impotent.
Lord Abak: Ale já si to z toho vydukoval!
Šotek: Fakt? Já to VYDEDUKOVAL z něčeho úplně jinýho.
Mat: Stop! Zadržte, to znamená, že jsi momentálně neaktivní.
Lord Abak: To jako že sem na hovno?
Augustus: Nikoliv. Prostě jen poslední dobou nic nepíšeš, jsi však významný člen redakce, hlučná podpora…
Lord Abak: Ale na co je redaktor, kterej nepíše?
Pat: Na hovno.
 
Šotek: Proč mě nikdo nemá rád?
Augustus (velmi nepříjemný úsměv): Chceš seznam?
Mat: Já mu poradím. Zkus si po sobě přečíst své příspěvky a pochopíš.
Lord Abak: Tahle diskuze je pěkně latentní! Du do hospody.
 


Augustus: Jak vidíte, milí čtenáři, ačkoliv jsme tomuto tématu věnovali významnou část naší redakční porady, ani jedna z otázek nebyla spolehlivě zodpovězena. Proto jsem dostal nápad. Ať se na ně pokusí odpovědět naši čtenáři. Vznikl by takový zajímavý vztah tím, že my jsme zodpověděli dotazy čtenářů a oni zase naše a…
Lord Abak: Zkrať to! Mám žízeň.
Augustus: Nevíte někdo, kam jsem odložil páčidlo? Ne, že bych zrovna teď s ním toužil někoho praštit.
Šotek: Hele, nehraj si prosim tě na hrdinu hry, kterous nikdy nehrál.
 

Článek vyjadřuje oficiální stanoviska redakce.

« Autoři článku »

Redakce