Czech soccer manager 2002

 Budete trénovat Spartu, Slávii, nebo Real? 

Nedávno, sice trošku pozdě, se ke mně dostala hra jejíž jméno je CSM 2002. Jak už vidíte podle názvu bude se jednat o hru týkající se fotbalu .Celkově tato hra zabírá nějakých 12 MB a je volně k stáhnutí na internetu .Proto neváhejte a stáhněte si ji (je zdarma !!!) .

Hned po instalaci a posléze jeho spuštěním se Vám objeví na výběr z několika voleb : nová hra ,nahrát hru ,historie CSM , credits a konec .Zajisté si zvolíte hned první možnost ,jelikož žádným jiným způsobem to nelze rozehrát. A už si můžete vybírat svůj tým, který je Vám sympatický nebo jste jeho fanda. Po výběru si sestavíte svoji soupisku, popřípadě si někoho dokoupíte (pokud máte peníze), ale na začátku jste docela chudí (pokud jste udělali chybu a vybrali si český tým) .Na hráčích je nejdůležitější věcí asi věk a hned těsně je zatím fyzička a technická dokonalost . Tak a soupiska je hotová , můžete zkusit první přátelské utkání a podívat se na to , jak jste dokázali sestavit optimální sestavu .

Za celou sezónu můžete hrát 10 přátelských utkání ,celou podzimní a jarní část (celkově 30 zápasů), národní pohár, pohár UEFA, Ligu mistrů, supercup (vítěz UEFA vs. vítěz ligy mistrů) a pohár CSM ( vítěz ligy vs. národní tým ).

Vaši hráči mohou hrát jak za cizí týmy (velice slušný výdělek) ,tak i za reprezentaci .Během Vašeho tápání po výsledcích byste neměli zapomenout na stadion, který se dá zlepšovat! (lepší návštěvnost, dražší lístky a větší kapacita ) .

Tato hra se mi zalíbila .Pro mě, fotbalového fanouška, to byla dobrá zábava ,která mě denně vytrhla z reálného života .Možná to byla škoda ,že jsem u ní denně strávil tak mnoho hodin, protože mě po několika dní přestala bavit (bylo to stále stejné) ,ale přesto nelituji toho , že jsem se s ní setkal .

Hodnocení:AAAAAAAA

 

Lord Abak