Posel Smrti, XIII, Rome: Total War, Half-Life 2, Vampire the Masquerade: Bloodlines, Silent Hill 4, Unreal Tournament 2004, Blade: The Cole, Dungeon Lords, Stronghold 2, Armed and Dangerous, Dungeon Siege 2, Age of Empires III, Call of Duty 2, F.E.A.R. a dnes Fable, to jsou hry, které si kdy vydobyly v AAA Games titul Hry měsíce. Dostaly od šesti do osmi Áček a každá z nich má co nabídnout. Své přednosti má i hra Fable, ale musím uznat, že s geniálním Blade: The Cole se tato gamesa nemůže ani zdaleka rovnat. 
Recenze: Fable: The Lost Chapters

NOVÁ KOMPILACE

Spellforce 2
The Godfather
Star Wars: Empire at War

Patův informační mix
Caesar IV
Telegraficky

Kompilace: GamesView No. 22

Akce táhnou...

Na našich stránkách naleznete téměř tolik akčních recenzí jako všech ostatních. Čím to je? To jsme takoví fandové ustřelených hlav? Ale kdepak, důvody jsou někde úplně jinde. Je sice pravda, že Pat je primárně hráč FPS, což z něj činí dodavatele článků o tomto žánru her, ale například takový Mat si oblíbil zcela jiné herní odvětví, ale přesto napsal rovnou dvacet kusů recenzí na akce. Je to způsobeno jednak tím, že stříleček je obecně více, a zadruhé tím, že průměrný člověk snažící se žít civilním životem za měsíc nezvládne dohrát více než jedno slušné R.P.G., ale akce klidně tři. Nabízíme vám tedy tuto jubilejní šedesátou, ať se vám čte příjemně a lehce a nechť vám poradí při výběru zábavy na příští víkend.
Recenze: Driv3r

Slunce života AAA zapdlo - přišlo noc ... třeba i havrana

Série her Gothic provázela celou naší existenci. V prvním čísle našeho časopisu vyšla recenze na první díl a necelý rok na to i na druhý. Poté jsme si dali menší půst, ale do třiatřicítky jsme pro vás připravili recenzi na dlouho očekávaný datadisk. Kdybych měla bilancovat nad R.P.G. subrubrikou sekce Games, nebylo by to shrnutí příliš radostné. Patnáct recenzí zdaleka nevystihuje rozložení oblíbenosti herních žánrů v našem časopise. Hry na hrdiny patří k oblíbeným kratochvílím Mata, Augusta i Lorda Abaka, bohužel dva z této trojice se sepisování článků o současných R.P.G. hitech vůbec nevěnovali z různých (povětšinou rozumných) důvodů. Vydejte se tedy spolu s námi na zatím poslední pouť bezejmenného hrdiny, který dokázal prorazit bariéru a osvobodit sebe i ostatní z vězeňské kolonie.
Recenze: Gothic II: Night of the Raven

První herní preview jako samostatný článek v hisotrii AAA Games ...

Že je Šotek zvláštní osůbka, to jsme probírali už několikrát. Na jednu stranu je to skvělý humorista, na druhou ohromný hajzlík. Ovšem když se začtete do některých jeho článků, tak máte pocit, že je to člověk vcelku zodpovědný, ohleduplný a uvědomělý. Tím mám na mysli konkrétně toto herní preview a rovněž jeho aktuální medailonek sama sebe. Odmítám věřit, že konečně dospěl, protože jeho nejnovějším článkem je poslední část STAAAR TREKu, která je plná přihlouplých vtípků jako obvykle. Na mysl se vkrádá jedna otázka: "Kdo na něj má tak dobrý vliv, že začíná psát jako svéprávný člověk?"
Preview: War of Mags

Vyhlášení ankety o hru roku 2005

Vyhlášení: Hra roku 2005 (a další)

Nahlédněme spolu ještě jednou do kalendáře pro pařany
Naposledy vám přinášíme seznam her, které vyjdou v blízké budoucnosti. Sám o sobě nemá valný význam, protože je celý stažený z Tisacli Games, ale my jsme jej obohatili o zdůraznění očekávaných hitů a odrazy na preview v našem časopise. Je zajímavé, že poprvé výrazně převážili zajímavé tituly, které jsme v AAA Games podchytili nad těmi, kterých jsem si příliš nevšímali. Pokud tedy kliknete na odkaz pod tímto textem, můžete si naplánovat nákupy her a do příštích Vánoc.
Seznam: Pařanský kalendář

Games
« Archiv »
 
Gamesview
Action
R.P.G.
Strategie
Sport
Adventury
Free Games
Otázky pro...