Deuce Bigalow - Dobrej striptér

Čím jste chtěli být jako děti?

Dobrý název neznamená nic, ale tento film znamená mnoho. To rčení platí pro všechny, kterým selhala hrdost a myslí si o sobě, že jsou už na dně. Tato žhavá komedie Vám to vynahradí. Už se nebudete sebekritizovat a ponižovat přede všemi za něco, čeho jste nedosáhli. Po shlédnutí by se Vám měla zvýšit jistota a říci si, že jste na tom ještě docela slušně. Tato komedie se bude líbit všem, protože v tomto filmu je zachycen mužský sen a idealismus. Ke mě to promlouvalo hodně, protože jsem zjistil, jaký plus v sobě nese dělat gigola. A sakra. Teď jsem se asi přeřekl, takže budu doufat, že Vás to neodradí od toho, abyste se na to podívali. Můžu Vás ale potěšit, že hlavní hrdinu hraje sympatický chlapík.

Byl jsem až udiven co všechno tato práce nabízí. Jedna dobrá věc střídala druhou a já pochopil, že se asi „vybodnu“ na armádu a budu dělat raději gigola. Nejen, že si vyděláte slušné peníze, ale můžete se setkat i s různými lidmi, kteří jsou jako každý člověk, v něčem výjimeční. Zajisté, každý má své malé chybičky, ale až při této práci si jich budete více všímat a řeknu Vám, že by mi občas i vadili. Nic naplat, zkuste zajít do kina a uvidíte o jakých chybičkách mluvím. Nerad bych Vám to chtěl napsat, protože by poté tato komedie přišla o to kouzlo a půvab a Vy byste už nebyli tak natěšení. Takže necháme chybičky chybičkami a podíváme se na stručný děj, který je docela vychytaný. Můžeme zde najít parodii na film Matrix, na který si budete muset počkat až na konec (takže to znamená, že jestli chcete vidět část Matrixu, musíte se podívat na celou komedii). Být Vámi, tak se toho nebojím, protože jsem už viděl horší pokusy.

Hned od začátku je první situace, ke které se budem ve filmu stále vracet a to je miss mokré tričko (předem upozorňuji pro všechny fandy, že je to nic moc). A pak už nic jiného, než očekávanou práci gigola.

Nejprve se musíte upravit, myslím tím kosmeticky. Holky už v tom mají praxi a zkušenosti, ale my chlapi nevíme oč jde. A raději to nechtějte vědět co musíte podstoupit, aby jste byli krásní a sexi. Raději bych chtěl být hnusnej, než se takto trápit. Tak asi takhle stručně vypadá tento film.

Pokud bych to měl shrnout, tak celý děj se odehrává v Americe a je to o jednom „típku“ , který umývá akvária a je v tomto oboru expert. Štěstím se dostává k bohatému zákazníku, kterému musí hlídat rybku a zároveň i vilu, v době kdy bude pryč. A jak to bývá, vždy se někdo najde na zničení domu. A kde sehnat peníze než dělat gigola a ... . Nemusíte být zvědaví a všechno vědět, však to sami uvidíte.

 

Hodnocení:AAAAAAAA

Lord Abak