Tvrdík aneb úspěšný a populární ministr

 

Domnívám se, že toto rčení dobře vystihuje dnešního ex-ministra obrany ing. Jaroslava Tvrdíka. Podle mého názoru jsme ztratili nejen vynikajícího, ale i úspěšného politika, který zasáhl do života všem mladým lidem a navíc jim dodal naději pro lepší a bezstarostnější život. Je to ohromná ztráta a jen tak si s tím neporadíme. Už je jasně vidět budoucí úkon dnešního ministra obrany : prodloužit všechny plány pana Tvrdíka a hlavně oddálit zrušení základní vojenské služby. Což pro mnoho kluků znamená, že musí na roční prázdniny někam do „tramtárie“.

Nechtěl jsem aby odešel, ale každý má svoji hrdost. Ani se mu nedivím, když nedostal co měl slíbeno od vlády a na dodacích zakládal svoje další kroky.Co měl udělat jiného! Demise > odchod. S kamarády jsem rozebíral naší současnou politiku a shodli jsme se na tom, že odešel z vlády nejlepší politik od doby co padla železná opona a také, že ČSSD ztratila svého nejlepšího člena, který jim při volbách přidával procenta. Já Vám s klidným svědomím řeknu, že jsem ho volil a i kdyby byl u KSČM, tak ho volím stejně!! A nestydím se za to!

 

Hned po té aféře a odchodu z profesionální dráhy politika jsem obešel pár lidí a udělal si anketu. První otázka směřovala na odchod a druhá na změnu v našem vojenství. A jak to dopadlo?

 
       

Ani se nedivím , že to takhle dopadlo. Ale čas se nedá vrátit a současnost se mění během chvilky, tak hlavně držte palce novému ministru obrany, aby si neudělal ostudu a z plných plic se snažil ze sebe vymáčknout to nejlepší co na politikovi chceme: dobré úmysly a prázdnou peněženku.

      

Lord Abak