Projekty AAA Games 

aneb začněte se bát, přicházíme rovnou k vám!!!

Tato stránka vznikla z jediného důvodu, nechtěli jsme, aby plody naší práce zůstaly zastrčené někde hluboko v útrobách našeho rozlehlého a neustále se zvětšujícího se webu. Zatím se jednalo veskrze o češtiny do programů a her (lépe řečeno hry), čekají nás však ještě mnohem horší věci.

Projekt číslo jedna ... I televize je lepší v češtině

Pat i Mat jsou šťastnými vlastníky televizní karty WinFast 2000, a proto se rozhodli udělat na software této karty češtinu. Programy na sledování televize a rádia přikládané k této kartě totiž nejsou vůbec špatné a pro správné využití všech možností se rozhodně hodí jim rozumět. Co dodat? Stahujte!!! Samozřejmě, že je co dodat, tato čeština funguje i na software této karty ve verzi Deluxe.

Čeština do softwaru na příjímání TV (623 kB)

Čeština do softwaru na příjímání rádia (674 kB)

Čeština do WFLauncher (123 kB)

Projekt číslo dvě ... O hrách ani nemluvě

Po dokončení výše uvedené češtiny jsme zjistili, že máme neuvěřitelně hodně volného času. Vždyť pouze studujeme (relativně úspěšně), paříme (rozhodně rádi), čteme (jak kteří), píšeme (většina) a děláme internetový magazín (o takových banalitách, jako spánek, sport, pohyb obecně a jídlo jsem se záměrně vůbec nezmiňoval, nejsou pro nás tak důležité jako ty předešlé). Proto jsme se rozhodli tuto množinu volného času (v řádu sekund denně) zaplnit tvorbou další češtiny, tentokrát do vcelku průměrné střílečky Gore: Ultimate solider. Myslíme, že se nám čeština v rámci možností povedla (je to přece jenom naše první přeložená hra). Není na co čekat, pokud hru vlastníte, stahujte!!!

Čeština do hry Gore: Ultimate solider (306 kB)

Projekt číslo tři ... nedáme si pokoj

Vyzbrojeni dřevěným kolíkem (bohužel spíše pouze dreveným kolíkem) se můžete vydat zabíjet upíry, Pekelné psy a jiné nestvůry ve hře Nosferatu, kterou pro vás náš AAA Games Team plně lokalizoval, takže méně zdatní angličtináři se mohou těšit na plné pochopení zápletky hry, která je více než klasická. To se ovšem můžete dozvědět v recenzi na našich stránkách. Doufáme, že se u hry dobře pobavíte, i když o zábavě se v hororové hře dá jen s těží mluvit.

Čeština do hry Nosferatu: Malachiho hněv (316 kB)

Projekt číslo čtyři

Už dlouho jsme žádnou hru nepřeložili, což jsme se rozhodli změnit. Tentokrát je to spíše taková recese. Předchozí počeštěné hry Gore a Nosferatu byly lineární akce, což znamená, že textů v nich nebylo mnoho (i když zrovna nejméně také ne). V této sportovní simulaci však nenajdete text takřka žádný!! Což je skvělý důvod, proč na ni udělat lokalizaci, nemyslíte?

Čeština do hry Pet Soccer (131 kB)

« Autor článku »

Mat


Tématické články:

Na našich stránkách si můžete přečíst recenzi zmiňované TV karty WinFast 2000 a malý návod jak s TV kartou vlastně nahrávat.
Ohledně ostatních projektů, samozřejmě si můžete přečíst recenze na námi počeštěné hry Gore a Nosferatu