Pat - živoucí hardware

 

Původ: neznámý
Oblíbená hláška:
mlčení
Celým jménem:
prostě Pat

Pravděpodobně jediná osoba, která dokáže jen s využitím vlastního těla napodobit a ještě předčit všechny zvuky, jež je schopna poskytnout průměrná střílečka. Je stejně jako lord Abak znalcem a horlivým zastáncem právě tohoto žánru her, ale na rozdíl od něj má k násilí spíše teoretický vztah.

O původu tohoto redaktora není mnoho známo, přestože a nebo možná protože se na schůzích projevuje svým charakteristickým způsobem – mlčením. Přesto chodí na redakční porady pravidelně a rád, protože se na nich vždy dozví spousty zajímavých věcí o žurnalistice, literatuře, armádě a mnoha dalších odvětvích lidské činnosti, o kterých neví prakticky nic.

Pat je velmi kolegiální, vždy ochotně podporuje uveřejnění děl jiných redaktorů s jedinou podmínkou, a to že je nebude muset číst. Razí totiž hrdě svou ideologii, kterou Augustus trefně nazval ignorancia  maxima, ve volném překladu totální nevědomost. V praxi to znamená, že se Pat zajímá pouze o své Games a věci s tím úzce související. Ostatní problémy vnějšího neherního světa ho nechávají chladným. Ze svého bohorovného klidu byl vyveden pouze jednou, a to tehdy, když Story válcovala ve čtenářské anketě oblíbenosti jeho milované Games. Šok byl o to větší, že do té doby neměl o existenci podobné rubriky ani tušení.

Někdo by si snad mohl myslet, že to dodalo Patovi nový impuls k usilovné práci, že si danou rubriku přečetl (to by byl velmi heroický výkon) a začal přemýšlet o něčem, co by jeho Games vyšvihlo zpět na vrchol…naivka! Pat se vskutku zamyslel, ale nad tím, co bude k obědu (Vaření jde těm dvěma totiž skoro tak dobře jako drobné kutilské práce – pozn. šotka.). Tohle naprosto nebyl problém hodný toho, aby se jím šíře zabýval. Prostě přesvědčil Mata, aby danou anketu stáhli do té doby než obvolá všechny své dlužníky a přátele a zajistí tak Games těsné vedení. Zařídil též, aby bylo možno dát z jednoho počítače pouze jeden hlas, kvůli Augustovi, který měl již od přírody neodbytné nutkání prostě už z principu využít jakoukoliv možnost podvodu, která se mu nabízela.

To je vše k malé ukázce vztahu redaktorů AAAgames k práci a hlavně k pravdě.

Historie

Poté, co museli s Matem ukončit svůj pořad, protože je u dětí začali postupně vytlačovat pokémoni, se Pat rozhodl splnit si svůj sen a pustit se na dráhu profesionálního pornoherce. Zpočátku se mu dařilo, protože dokázal v této profesi dobře uplatnit svou přirozenou vynalézavost a také mnoho zlepšováků, které objevil ještě s Matem. Opravdu, pokud chcete přestavět šroubovák na nukleárně poháněný vibrátor, tak si pro tento účel nemůžete vybrat vhodnější osobu nežli Pat.

Byly to pro něj zlaté časy, ale i ty musely dříve či později skončit, protože jednak Pat neměl pro roli muže; na kterého ženy myslí téměř vždy, když jsou se svými manželi (Co si budeme o lásce nalhávat, že?); dostatečně svalnatou postavu a také v této oblasti se začínal projevovat zhoubný vliv pokémonů. Takže když Pat v rozčilení nacpal Ashovi Pikacha do zadku; což je, jen tak mezi námi, jedna z nejslavnějších scén německého fekálporna; byl vlivem zločinných japonských šikmookých producentů vyhozen ze zaměstnání s tím, že už si v téhle profesi ani neškrtne…respektive nevrzne.

Co měl dělat? Vrátil se zpět ke svému nejlepšímu příteli a duchovnímu bratru Matovi; který jej poté, co se okoupal ve svěcené vodě a krvi šestnácti nevinných panen  (No, o tom by se dalo docela dobře pochybovat, když znaly lorda Abaka – pozn. šotka.), aby se očistil od nemravné minulosti; s otevřenou náručí přijal. Zatímco Pat debutoval na poli porna, ani Mat nezahálel. Samotný pořad o kutilství a stavebnictví ho už stejně přestal bavit a začal vážně uvažovat nad tím, že by se měl pustit do něčeho mnohem intelektuálnějšího. Když se teď téměř jako ztracený syn z podobenství O ztraceném marnotratném synovi vrátil Pat, bylo rozhodnuto.

Tak začala Patova úspěšná redaktorská kariéra, která trvá až dodnes. Jediné, co ho prý mrzí, je fakt, že mu Mat bezpodmínečně zakázal jakkoli prezentovat na AAAgames ty skvělé německé filmy, ve kterých hrál.

Zajímavosti

Pat byl první, kdo se v redakci založené převážně na principu originality začal opičit po Augustovi a začal psát básně. Musí se mu přiznat, že je to až neuvěřitelně plodný autor. Stvořil za podivuhodně krátkou dobu nepřeberné množství různých k jeho vlastní smůle však absolutně nepublikovatelných sbírek i jednotlivých básní. V jedné ze svých reportáží jsem již upozorňoval na jeho rozsáhlou poému AAAgames a na závěr mého krátkého pojednání o tomto redaktorovi uvedu krátkou ukázku, abyste si mohli, milí čtenáři, udělat obrázek o jeho tvorbě. Úryvek je ze série útočných kupletů a epigramů namířených proti lordu Abakovi a náleží do sbírky příhodně nazvané Vietcong.

Žralok zuby, má jak nože
a z těch zubů čiší smrt.
Lordie Abak, ach můj Bože,
Ten ví o hrách velký
prd!
 

« Autor článku»

 
Šotek
 

Další díla autora:

Šotek se projevuje hlavně v sekci Plus. Je zvláště plodným autorem úvodníků, ve kterých odkrývá naprosto smyšlené pozadí vzniku a přípravy našeho magu.

Tématický článek:


Výslech Pata.