Tvrdé jádro
Pilíře redakce- ti, bez kterých by se AAA Games neobešlo.

Pat / Výslech / Medailonek
JOB: Technický redaktor
Charakteristika: - pravidelně se s Nickou hádá o to, kdo píše horší věci, čímž si oba kompenzují své komplexy méněcennosti
- spravuje Nicce kolo, na kterém objíždí vymáhat články. Poznáte podle montérek a šroubováku.
- Zabiják teoretik – vášnivý pařan stříleček
Mail: aaa.games@seznam.cz

Mat / Výslech / Medailonek
JOB: Nekromant a vědecký důstojník (vulkánec)
Charakteristika: - tichý skromný pracant. Oživuje padlé, působí jako klidný vyrovnávací element. Je inteligentním a konzervativním šiřitelem deprese. Vysvětluje ostatním (převážně Augustovi) proč jejich skvělé nápady nepůjdou zrealizovat.
- Je neuvěřitelně výkonný. Poznáte ho podle toho, že paří hru a zároveň sleduje film/seriál. Krom vlastní stolice nezkoumá nic, co by nerecenzoval.
Mail: aaa.games@seznam.cz

Augustus Pulcher Audaxque Maximus Tiberius Nero Caesar / Výslech / Medailonek
JOB: Redaktor se zvláštním pověřením pro styk s veřejností
Charakteristika: - povídá si se čtenáři v návštěvní knize, žehlí průšvihy a prezentuje nás na veřejnosti (náš chodící billboard)
- každá pořádná instituce má nějakého mluvčího. Poznáte ho obvykle podle toho, že když přijde krize, vystoupí s prohlášením, že se nic neděje.
- v naší anketě o Největšího diskmagera se ve velice slušné konkurenci umístil na první příčce
Mail: augustus.aaa@post.cz

Ostatní redaktoři
Ti, kteří si myslí, že by se bez nich AAA Games neobešlo.
 

Lord Abak  / Výslech / Medailonek
JOB: Latentní redaktor, Šéf bezpečnosti
Charakteristika: - takové osoby také patří ke každé lepší instituci. Poznáte je podle toho, že se prochází po objektu s nabitou zbraní a tváří se důležitě.
- Činí schůze redakce bezpečnější tím, že na ně nechodí
Mail: lordabak.aaa@post.cz

Šotek / Výslech / O původu / Analýza od Huntera 89
JOB: Rebel
Charakteristika: - v demokracii má právo každý svobodně hlásat svůj názor, i když ho nikdo neposlouchá
- každé společenství má nějakého rejpala, který se snaží být za každou cenu vtipný. My si ho ale hýčkáme. Poznáte ho podle toho, že nám dělá ostudu.
- V naší anketě o Největší ostudu diskmagové scény se prosadil s přehledem na první místo
Mail: sotek.aaa@seznam.cz

 

Nicka

JOB: Mistr provianťák
Charakteristika: - dělá věci, které nechce dělat ani Augustus
- je to hezká pracovitá holka a umí dobře vařit. Co víc si přát? Poznáte ji podle toho, že je hezká a umí vařit.
Mail: aaa.games@seznam.cz

Externisté
Ti, kteří ví, že se bez nich AAA Games obejde a proto je nikdo a nic nenutí pravidelně přispívat.

Nemají funkce, což je na jednu stranu k ničemu nezavazuje, ale na druhou stranu zase nemají nárok na příděly buchet a alkoholu z redakčního fondu.

Shaylen

Komentář: Uznávaná internetová autorka, která nás oblažuje svými kvalitními dílky. Krom Augusta jediná přispěvatelka do Story, jejíž příspěvky čtou i ostatní členové redakce.
Její ikonou je trifid, čímž naznačuje, že není žádná křehká květinka.
Mail: Shaylen@post.cz

 

Supizmus
 
Komentář: Navzdory svému nicku si nelibuje v mršinách. Vnáší svou kvalitní poezií do Story nový úhel pohledu, jelikož jeho básně se výrazně odlišují od tvorby zbytku redakce
Mail: cameronme@seznam.cz

 

Angelika
Komentář: Píše zajímavé příspěvky do Story, úvahy a aktivně se zapojuje do dění kolem časopisu. Její hlas má v AAA Games velkou váhu. Vnáší k nám prvek ženského myšlení (většina redakce nechápe její logiku).
Mail: ikaAngel@seznam.cz

 

Nihil
Komentář: Velice talentovaný kulturní recenzent, který výrazně přispěl do 33. čísla především svými články o fenoménu anime. Je to hodně zažraný intelektuál, který toho ví o kultuře mnohem víc všichni ostatní naši kulturní recenzenti dohromady, protože až do teď neztrácel čas jejím recenzováním a místo toho oddaně četl a čučel na kdejakou blbost. Tohle mu přineslo dost velký přehled a slušný náběh na pár zajímavých duševních chorob. Do redakce AAA Games zapadá docela dobře, protože je to úchyl. Poznáte to mimo jiné podle toho, že žere Jirku Pavlovského a jako ikonu v redakci si výslovně přál černou díru.

 

Vaud
 
Komentář: Rozený fejetonista. Sice naše stránky obohatil pouze dvěma dílky, protože nasedl do vlaku těsně před konečnou, ale i tak je jeho dílo záslužné.

 

Apofis
Komentář: Na magové scéně je to už docela starý harcovník, který se vyjádřil v tom smyslu,m že by s námi rád spolupracoval. Aktivně se začal projevovat hlavně v posledním čísle. Proč to všichni načasovali tak natěsno?

 

Cesta
 
Komentář: Přispívá převážně do Story. Píše velice krásné verše a posílá je k nám. Existuje něco krásnějšího než chytrá, talentovaná a hodná holka?
Mail: cesta.aaa@seznam.cz

 

Veber
 
Komentář: Píše nádherné něžné romantické (zamilované) příspěvky, nicméně k uveřejňování v našem časopisu nám posílá samé depresivní. Kdo ví proč?
Mail: Veb-er@seznam.cz

Krteček
Komentář: Píše prózu. Na obrázku je vyfocen na přání jedné čtenářky bez kalhotek. Ačkoliv má na sobě pouze čepici nepovažuje to ani náš redakční strážce cudnosti Mat za porno.
Mail: aaa.games@seznam.cz

Greg
 
JOB: Grafik
Komentář: Od té doby co máme grafika víme, že máme grafiku. Musí to tak být, co by tady jinak dělal? Tento post sám o sobě dává celé redakci punc profesionalizovaného společenství. Všichni z naší redakce jsou pyšní. Když už ne na grafiku, tak na to, že máme grafika.
Mail: aaa.games@seznam.cz

 

Xallivarius

X

JOB: Oficiální kritik
Komentář: Každá pořádná instituce se musí bránit rejpavým kritikům. My jim dáváme dostatek prostoru v článcích, což většině z nich zavře ústa. Ne tak Xallivariovi, možná proto, že má na rozdíl od drtivé většiny z nich co říct. Je to jediný externista/pisatel s funkcí, což byl od Augusta geniální tah, protože od té doby co má funkci, tak nemaká.
Mail: aaa.games@seznam.cz
 
Pike

Komentář: Velice důležitý člen redakce, výhradně zaměstnává našeho oficiálního kritika, inspiruje Šotka a když předložíte jeho dílko Augustovi a přežijete jeho záchvat vzteku, je vysoká pravděpodobnost, že pustí do Story cokoliv jiného.
Mail: aaa.games@seznam.cz

Též přispěli: Racer, Raven, Heriettka, Jana Bařinková, Joník, Macourov, J.W. Goethe