Prince of Persia 2

Opět jsem si vybral perličku z mé hráčské minulosti. Její název nese Prince of Persia 2. Ano, víte to přesně, je to další pokračování jedné z nejslavnějších her, která zasáhla všechny. Míním tím všechny, kdo alespoň trochu kušuje do hráčského řemesla. Domnívám se, že snad každý kdo měl dříve počítač nemohl minout nebo si nezahrát tuto cool game.

Grafické změny poznáte ihned, ale celkově zůstal styl hry stejný. Pokud si srovnáte jedničku a dvojku, zjistíte, že kromě ingane je vše autentické. Opravdu zde nenajdeme žádné nové příslušenství nebo inovaci, vše je nepozměněné. Přesto se ale domnívám, že tento problém není dostatečně velký, proto abyste se na to nepodívali ba naopak nezahráli.

Děj je opět dobře promyšlený. Na začátku je jakýsi ohlédnutí za jedničkou. Kdy jste se oženil s princeznou a žili jste pohodlně a šťastně, až do té doby než jste se ocitl na druhé koleji. Jednou jste se vracel z nějaké cesty, a tudíž jste byl trochu špinavý a měl jste roztrhaný šaty. A když jste byl u královského trůnu, zjistil jste, že jste považován za podvodníka. Jedině princezna ( vaše žena ) pozná, že vy jste ten pravý, ale bez důkazů nic nesvede. V tom se objevíte Vy ( váš dvojník ) a zakřičí : „ stáže!“ a vám nic jiného nezbude než utéci a jediný východ odtuď je okno.

 
!!! Musím však předem upozornit, že jsem to dějově vybrousil a do dokonalosti upravil, aby ten děj měl „šmrnc“ a nebyl tak nudný ( předem se omlouvám výrobcům ) .

Tak asi vypadá Váš začátek a chcete vědět konec? Tak si to zahrajte a zjistěte si to sami. Věřím však, že nebudete zklamáni, pokuď věříte v dobrý konec.

 

Hodnocení:AAAAAAAA

 

Lord Abak